NİĞDE  Mehmet.C
Bizim traktörümüz Tümosan vidalı kol kullanıyordu .Kaynaklılar da sıkıntı çıkıyor dediler Kaynaksız sağlam dediler aldık.Herhangi bir sıkıntım olmadı.2 günde kargo elime ulaştı.Tavsiye Ederim.
HİDROTELLİ: Yorumunuz İçin Teşekkürler Mehmet.C
DENİZLİ Ali.T
Bende kaynaksız orta kol aldım.Gayet memnun kaldım Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
HİDROTELLİ: Yorumunuz İçin Teşekkürler Ali.T
ADANA SALİH.E
Biz Traktör Orta Kol satışı yapan bir firmayız.Önceliğimiz müşteri memnuniyeti bunun için sağlam ve garantili ürünleri tercih ediyoruz.Çok firmayla çalıştık ama 50 adet ürün satıyorsak 20 tanesi geri geliyordu. Hidrotelli İle tanıştık rahat ettik  100 adet sipariş verdik şuana kadar sadece 2 adet iade aldık.Firma işini yapıyor Toptan Alıp Satmak İsteyen Esnaflara tavsiye ederim.
HİDROTELLİ: Yorumunuz İçin Teşekkürler SALİH.E
BALIKESİR DURAN.Y
New Holland traktörüm için aldım.Herhangi Bir Sorun Yaşamadım kaynaklı olanlar sıkıntı çıkarıyor dediler bende kaynaksız aldım.Şuan da sıkıntım yok alacak olanlara tavsiye ederim.
HİDROTELLİ: Yorumunuz İçin Teşekkürler DURAN.Y
MERSİN HAYRETTİN.T
Ürün gayet iyi güzel işçilik çıkarmışlar. Facebookta gördüm firmayı aradım traktör bilgimi istediler verdim uygun orta kolunu gönderdiler.Görenler bizde keşke bu firmadan alsaydık diyor.Ben memnunum tavsiye ederim.
HİDROTELLİ: Yorumunuz İçin Teşekkürler HAYRETTİN.T
ANTALYA SEMİH.D
Öncelikle Hidrotelli firmasına teşekkür etmek istiyorum.Biz sera işi yapıyoruz orta kolun baş kısımları kırılıyordu firmaları aradığımızda bize çözüm yerine birde bizi suçluyorlardı.Yılda en az 2 tane alıyordum ama kaynaksız orta kol alınca tüm sıkıntılardan kurtuldum.Nail bey çok yardımcı oldu tavsiye ederim.
HİDROTELLİ: Yorumunuz İçin Teşekkürler SEMİH.D
EDİRNE/MERKEZ AYTAÇ.R
Kaynaklı Orta Kol Kullanıyordum ama sürekli arızalar yaşıyordum bende orta kol almak için sağlam bir ürün ararken kaynaksız orta kol olduğunu öğrendim. Hidrotelli Firmasından kaynaksız sipariş ettim sorunsuz kullanıyorum.Tavsiye Ederim.
HİDROTELLİ: Yorumunuz İçin Teşekkürler AYTAÇ.R
ANKARA ZEKİ.E
Hakkıyla işini yapan bir firma piyasa.İlk zaman şüpheyle yaklaştım ama internetten alırken sonra aradım firmayı aklıma takılan soruları sordum bilgi aldım.İlgi ve alakaları müşteri memnuniyetleri çok iyi sonra satın aldım.2 günde ürün elime ulaştı.Ürün aynı anlatılan ve resimde olduğu gibi.Çok kaliteli bir ürün Tavsiye Ederim Çifti Arkadaşlar.
HİDROTELLİ: Yorumunuz İçin Teşekkürler ZEKİ.E