BİZ KİMİZ

HİDROTELLİ; 2004 yılından günümüze  kadar Hidrolik yedek parça ve ekipmanların imalat pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

10 yılı geçen üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli pek çok ürünün altına imza atmıştır.  Gelecekte de ürün kalitesinden ödün vermeden bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Markamız;  Türk  Patent  Enstitüsü  tarafından  koruma  altına  alınmıştır.

  • Üretim halkamızın içinde, silindir ikiz valf kilitleri, silindir bağlantı pernoları, traktör bağlantı parçaları, hidrolik bağlantı rakorları, alüminyum ve bakır pullar ile diğer ekipmanlardan oluşmaktadır.
  • Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.
  • Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.
  • Müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Firmamız İç ve Dış Pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla Kaynaksız Hidrolik Ürünler üzerinde kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştirmek,bu sektörün öncülüğünü yapmak,Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmaktır.

HİDROTELLİ

SEKTÖRDE TÜRKİYE’NİN LİDERİ KONUMUNDA

Misyonumuz

Yeni ürünler geliştirerek Hidrolik ürünler üzerinde kendi alanında ilk’ ve ‘en iyi’ leri üretmek.Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlayarak  1 numaralı Hidrolik Orta Kol Markası olmak.